Дошкільна освіта міста Івано-Франківська

До уваги заявників.

Якщо до 2016р. Ваша дитина не була зарахована до ДНЗ через відсутність місць у групі певної вікової категорії, вам необхідно прийти у ЦНАП з відповідними документами для перереєстрації у реєстр 2017р.

Місія школи – використання ідей родинної педагогіки, етнопедагогіки, національних традицій в навчально-виховному процесі школи; діяльність педагогічного колективу з розвитку інтелектуальних задатків, громадської активності, самостійності та організаторських здібностей учнів.

Школа створена на підставі рішення сесії Івано-Франківської міської ради від 14.09.1999 року на базі колишнього дошкільного закладу № 1 «Світлячок» ВАТ «Арматурний завод».

Станом на 05.09.2014 р. в школі навчається 346 учнів у 14 класах.. З 1 вересня 2013 року школа  бере участь у міжнародному українсько-шведському проекті «Освіта для сталого розвитку в дії». Проект реалізується громадською організацією «Вчителі за демократію та партнерство» спільно з Інститутом педагогіки НАПН України та організацією «Глобальний план дій» (Швеція), за підтримки SIDA в Україні. Проект розрахований на 2013-2015 р.р. Мета проекту: навчання учнів умінь та навичок будувати власне життя та життя сім’ї з урахуванням потреб сталого розвитку.  

Адміністрація навчального закладу:

 

Директор  - Засідко Володимир Володимирович, стаж роботи – 23 р. , стаж керівної роботи – 15 р. , спеціальність за дипломом -  вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Заступники директора з навчально-виховної роботи - Горин Віра Іванівна., вчитель основ здоров’я, старший вчитель, спеціаліст вищої категорії, стаж роботи – 28 р., стаж керівної роботи- 20 р.

Лицур Наталія Борисівна, вчитель біології, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії, стаж роботи – 23 р., стаж керівної роботи – 12 р.

 

Якісний склад педагогічних працівників:

Кількість педагогічних працівників:  З них: 50

Спеціалістів   2
ІІ кваліфікаційної категорії   5
І кваліфікаційної категорії  10
Вищої кваліфікаційної категорії 23
“Старший вчитель” 8
“Вчитель-методист” 2

 

Мережа закладу (класи, учні):

Мережа закладу

(класи, учні)

1-4 класи

 

 

5-9 класи

10

261

10-11 класи

4

85

 

Кількість класних кімнат, кабінетів, їх площа:

27, 1429 м кв.

Профілі навчання (10-11 клас), поглиблене вивчення предметів:

В 10-11-х класах навчання здійснюється за універсальним та філологічним профілем та навчальним планом для вивчення двох іноземних мов, поглиблене вивчення укр.мови у 8-9-х класах.

 

Кількість груп продовженого дня: 

-

Впровадження інноваційних педагогічних технологій:

інтерактивні технології навчання, проектне навчання, науково-дослідницька робота учнів, використання мультимедійних технологій

Нагороди, подяки та інші відзнаки:

Візиткою школи є участь наших дітей у загальноміських творчих конкурсах та різноманітних фестивалях, КВК ЮІР та ДЮП. Команда «Екстримали» є постійними переможцями міських, зональних та обласних змагань КВК ЮІР. Щорічно команда їздила у МДЦ «Артек». Цього року команда представляла Івано-Франківщину у Києві. 38-й зліт загонів ЮІР проходив на базі санаторного комплексу «Пуща Озерна».  Учні школи є постійними призерами ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад.

Впродовж останніх років школа стабільно входить в першу десятку рейтингу шкіл міста.

Повна назва

ifschool2@ukr.net

Адреса та телефон

м. Івано-Франківськ , вул. Дорошенка, 29 (карта)

( 0342 ) 75-74-99

Керівник

Засідко Володимир Володимирович

Інші школи

Фото школи

photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo