Дошкільна освіта міста Івано-Франківська

До уваги заявників.

З 01.12.2021 р. припинилась електронна реєстрація дітей дошкільного віку на сайті dity.if.ua. Реєстрація у садочки здійснюватиметься на сайті sadok.bloqly.com (згідно Рішення про затвердження “Положення про автоматизовану систему Е-садок для реєстрації дітей до комунальних закладів дошкільної освіти Івано-Франківської міської територіальної громади” від 23.12.2021р. №446-19) щорічно в кінці навчального року у відповідні вікові групи у декілька садочків (перед формуванням груп на наступний навчальний рік) і проходитиме у два етапи:
  1. З 1 березня до 31 травня;
  2. Після 1 вересня, виключно на вільні місця для різних вікових груп.
Щоб записати дитину у садочок потрібно:
  1. Створити особистий кабінет на сайті sadok.bloqly.com;
  2. Вказати свої дані та дані дитини;
  3. Вказати свої дані та дані дитини;
  4. Підтвердження про реєстацію повинно прийти на вказану електронну адресу.
Детальна інформація за телефоном: 53-56-65

Адміністрація закладу освіти:

Директор – Мурга Любов Іванівна. Стаж роботи -  43р., стаж керівної роботи – 32 р., спеціальність за дипломом – учитель німецької мови , історії, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель», «Заслужений працівник освіти України».

Заступники директора: 

Савицька Тетяна Володимирівна - заступник з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель», стаж роботи – 40 років, спеціальність за дипломом «англійська та німецька мови»

Врюкало Леся Мар’янівна - заступник директора з навчально-виховної роботи , вчитель математики та економіки, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель», стаж роботи  - 25 роки,  спеціальність за дипломом «математика та інформатика»

Авраменко Світлана Геннадіївна  - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист», стаж роботи – 29 років, спеціальність за дипломом «вчитель початкових класів»

Турчин Ірина Василівна -  заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови та літератури, спеціаліст, стаж роботи – 13 років, спеціальність за дипломом «українська мова та література»

Профілі навчання (10-11 класи), поглиблене вивчення предметів

Філологічний :

 4-11-і класи - поглиблене вивченням англійської мови  з поділом на три групи;

 5-11-ті класи  - німецька мова  з поділом на дві групи;

   

Педагогічні технології

         «Особистісно орієнтоване навчання», «Інформаційно-комунікаційні технологій», «Технологія проектного навчання», «Проблемне навчання», «Інтерактивні технології»

Адреса та телефон

вул. Довга, 37 (карта)

( 0342 ) 54-75-55

Веб-сайт

www.school1.if.ua/

Електронна пошта

school1-37@ukr.net

Керівник

Мурга Любов Іванівна

Інші школи

Фото школи

photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo