Дошкільна освіта міста Івано-Франківська

До уваги заявників.

Якщо до 2016р. Ваша дитина не була зарахована до ДНЗ через відсутність місць у групі певної вікової категорії, вам необхідно прийти у ЦНАП з відповідними документами для перереєстрації у реєстр 2017р.

Місія школи – ЗШС І ст. імені Софії Русової функціонує з 2001р. Основним завданням діяльності закладу є осучаснення та гуманізація навчально-виховного процесу, підвищення рівня знань, умінь, навичок дошкільників та учнів, втілення в життя ідей Софії Русової щодо виховання активного українця-християнина, освіченого, гречного, духовно-патріотичного і культурного начала української дитини. У закладі навчається 163 учні. Учні початкових класів – учасники загальноміських предметних олімпіад (щороку займають призові місця, нагороджені дипломами ІІ-ІІІ рівня), беруть  участь у Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі «Колосок осінній», «Колосок-весняний», Міжнародному природничо-математичному конкурсі «Кенгуру», Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Розроблена та впроваджується в роботу Модель виховної роботи закладу «Я – громадянин України». Учні школи-садка беруть участь у міських а обласних заходах, конкурсах художньо-естетичного та духовного напрямку. Активно долучилися до благодійних акцій на підтримку воїнів, котрі захищають від російського агресора незалежність України, систематично матеріально підтримуємо поранених бійців з різних куточків України, відправляємо листи та продукти харчування бійцям у зону АТО.

Адміністрація навчального закладу:

Директор – Ільків Марія Петрівна, освіта середня спеціальна (медична), дві вищі (педагогічна і юридична), стаж педагогічної роботи  - 35 років «Відмінник освіти України», лауреат педагогічної премії імені Богдана Ступарика (2008р.), нагороджена нагрудним знаком «Софія Русова» (2010), лауреат обласної премії імені Марійки Підгірянки в номінації «Література» за упорядкування книги «Софія Русова і сьогодення» (2011 р.)

Заступник директора – Ясінська Наталія Йосипівна, стаж роботи – 17 років, на посаді заступника директора – 8р.

Директор, заступник директора закладу проатестовані на відповідність займаним посадам (2014р.)

Якісний склад педагогічних працівників:

Кількість педагогічних працівників:  З них: 22

Спеціалістів    4
ІІ кваліфікаційної категорії   5
І кваліфікаційної категорії  4
Вищої кваліфікаційної категорії 7
“Старший вчитель” 1
“Вчитель-методист” -

 

Мережа закладу (класи, учні):

Мережа закладу

(класи, учні)

1-4 класи

6

163

5-9 класи

 

 

10-11 класи

 

 

 

Кількість класних кімнат, кабінетів, їх площа:

Шість класних приміщень.Спортивна та музична зали для проведення уроків фізичної культури та музики.

Також є відповідно 6 кабінетів для занять ГПД.

Облаштовано приміщення для 1 класів відповідно до Державних санітарних норм облаштування (спальні приміщення, приміщення для ігор та відпочинку дітей у ІІ половину дня)

Профілі навчання (10-11 клас), поглиблене вивчення предметів:

 

Кількість груп продовженого дня: 

6 груп

Впровадження інноваційних педагогічних технологій:

      Педагогічний колектив закладу з 2002 року працює над упровадженням педагогічної спадщини Софії Русової  у роботу з учнями 1-4 класів

     Широко використовують у своїй роботі інтерактивні технології (робота в парах, карусель, робота в малих групах тощо), технологію особистісно-зорієнтованого навчання та елементи розвивального навчання, «Ранкові зустрічі:розвиток взаємоповаги та толерантності» (в рамках проекту Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»), автентичні матеріали при вивченні англійської мови підручники видавництва Oxford, Longman. Також широко використовується і музейна педагогіка. В закладі створено міні-музей «Софія Русова і сьогодення», де представлено матеріали про життєвий шлях Софії Русової та її педагогічну спадщину, висвітлено історію закладу та  роботу колективу з 1972 року.

Нагороди, подяки та інші відзнаки:

    У 2001 році видано методичний посібник «Стежками духовності», у 2009 році – збірник «Софія Русова і сьогодення», у котрому зібрана праця 20 педагогів.

     ЗШС І ступеня імені Софії Русової  у 2009-2010 н.р.  атестовано «з відзнакою»(засідання регіональної ради  16.03.2010 р.)

     За рішенням 35 сесії Івано-Франківської міської ради від 25.04.2013 р. № 1024-35,  ЗШС №7 перейменовано на ЗШС І ступеня імені Софії Русової.

     Неодноразово заклад відзначався міським головою за належну підготовку до нового навчального року.

     Колектив активно співпрацює із навчальними закладами України – Чернігівським національним університетом імені Тараса Шевченка, Камянець-Подільським державним університетом, Київським педагогічним університетом імені Бориса Грінченка, Національною бібліотекою імені Василя Сухомлинського, Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, Ріпкинською гімназією та Центром Софії Русової Чернігівської області, школою-садком імені Софії Русової м. Києва та з навчально-виховними  закладами міст Києва, Львова, Камянець-Подільська.

    Територія ЗШС І ступеня імені Софії Русової – це 1 га землі, засадженої зеленими насадженнями та квітами. Кожен ігровий та спортивний майданчики відокремлені один від одного, обсаджені зеленими кущами.

Повна назва

school_gardencr@ukr.net

Адреса та телефон

вул.Василіянок, 28 (карта)

( 0342 ) 54-80-48

Керівник

Хрептик Тетяна Петрівна

Інші школи

Фото школи