Дошкільна освіта міста Івано-Франківська

До уваги заявників.

З 01.12.2021 р. припиняється електронна реєстрація дітей дошкільного віку на сайті dity.if.ua у зв’язку із запровадженням автоматизованої системи «Е-садок». Перехід на нову систему електронної реєстрації дітей дошкільного віку впроваджується з метою здійснення процедури реєстру в режимі онлайн. Автоматизована система «Е-садок» буде запроваджена на платформі sadok.bloqly.com . Детальна інформація за телефоном 53-56-65.

Директор - Дорошенко Ольга Степанівна, стаж керівної роботи – 14 років, спеціальність за дипломом – вчитель початкових класів, вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання – «старший вчитель»

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Смола Світлана Савівна, стаж керівної роботи – 14 років , спеціальність за дипломом – вчитель початкових класів, вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання – «вчитель-методист»

У школі немає 10-11 класів

Четвертий рік школа є учасником:

-дослідно-екпериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового державного стандарту початкової загальної освіти»;

-з січня 2021 р.школа є учасником проекту "Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати "побутову корупцію"для розвитку та апробації теми "суспільної доброчесності". Проєкт здійснює громадська організація "Смарт освіта" в партнерстві з німецькою організацією "CildFund Deutscland" за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Адреса та телефон

м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 169/4 (карта)

( 0342 ) 75-32-08

Веб-сайт

ifschool9.e-schools.info

Електронна пошта

school-9-if@ukr.net

Керівник

Дорошенко Ольга Степанівна

Інші школи

Фото школи

photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo