Дошкільна освіта міста Івано-Франківська

До уваги заявників.

Якщо до 2016р. Ваша дитина не була зарахована до ДНЗ через відсутність місць у групі певної вікової категорії, вам необхідно прийти у ЦНАП з відповідними документами для перереєстрації у реєстр 2017р.

Місія школи – створення умов для розвитку й реалізації трудового потенціалу учасників навчально-виховного процесу в нашій школі базується на засадах високої професійної майстерності педагогів, толерантних взаємовідносин учнів, батьків та вчителів, сприятливого для саморозвитку та самовдосконалення психологічного мікроклімату, пріоритетів морально-етичного та духовного виховання , створення належних умов для праці  та навчання учасників навчально-виховного процесу.

Пріоритетним завданням для педагогічного колективу нашої школи є створення умов для формування та розвитку обдарованої особистості учня та реалізації його потенціалу через виявлення та сприяння розвитку обдарованих школярів, формування готовності до свідомого вибору професії, підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін, виховання компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір та приймати відповідальні рішення.

Школа підтримує партнерські відносини з Польщею. .Гордістю школи є хор «Любисток» учнів початкових класів, фольклорний ансамбль «Вишиванка», церковний хор хлопчиків – єдиний в цілому Івано-Франківську, лауреат багатьох конкурсів Родін Денис, переможець ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад  Дорош Іван.

Адміністрація навчального закладу:

Директор  – Павлюк Петро Васильович. Стаж роботи -  38 р., стаж керівної роботи – 30 р.,спеціальність за дипломом – учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»,  Відмінник освіти України».  Якубенко Наталія Богданівна, заступник директора школи, вчитель математики та інформатики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, стаж роботи -40 років, стаж керівної роботи – 21 рік.

 

Якісний склад педагогічних працівників:

Кількість педагогічних працівників:  З них:19

Спеціалістів   3
ІІ кваліфікаційної категорії   1
І кваліфікаційної категорії  2
Вищої кваліфікаційної категорії 13
“Старший вчитель” 7
“Вчитель-методист”  

 

Мережа закладу (класи, учні):

Мережа закладу

(класи, учні)

1-4 класи

 

74

5-9 класи

 

44

10-11 класи

 

 

 

Кількість класних кімнат, кабінетів, їх площа:

16 класних кімнат, площа 672 кв. метри

Профілі навчання (10-11 клас), поглиблене вивчення предметів:

-

Кількість груп продовженого дня: 

1 група

Впровадження інноваційних педагогічних технологій:

Проектне навчання, інтерактивне навчання, особистісно зорієнтоване навчання, інформаційно-комунікаційні технології

Нагороди, подяки та інші відзнаки:

Грамоти та дипломи управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за перемоги у дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Таланти землі Галицької», у новорічно-різдвяній майстерні «Дивосвіт Різдвяного затишку», у загальноміському конкурсі «Бо прийдуть до тебе три празники в гості!» серед колядницьких гуртів (щорічні);

Подяка міського голови за високий рівень підготовки навчального закладу до нового навчального року (2010 р.)

Повна назва

vovch_shool@i.ua

Адреса та телефон

с. Вовчинець Івано-Франківської міської ради , вул. Гайова, 10 (карта)

( 0342 ) 56-14-61

Керівник

Павлюк Петро Васильович

Інші школи

Фото школи