Дошкільна освіта міста Івано-Франківська

До уваги заявників.

Якщо до 2016р. Ваша дитина не була зарахована до ДНЗ через відсутність місць у групі певної вікової категорії, вам необхідно прийти у ЦНАП з відповідними документами для перереєстрації у реєстр 2017р.

Адміністрація закладу освіти:

 

            В. о. директора – Бартків Наталія Любомирівна, стаж роботи – 18 років, стаж керівної роботи – 4 роки, спеціальність за дипломом «Початкове навчання», категорія «спеціаліст першої категорії».

            Заступник директора з навчально-виховної роботиЛесюк Олександра Станіславівна, стаж роботи – 38 років, стаж керівної роботи –             19 років, спеціальність за дипломом «Українська мова і література», категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель».

            Заступник директора з виховної роботиЧерняєва Оксана Дмитрівна, стаж роботи – 18 років, стаж керівної роботи – 6,5 років, спеціальність за дипломом «Українська мова і література», категорія «спеціаліст першої категорії».

            Заступник директора з господарської роботиФедірко Михайло Михайлович, стаж роботи – 46 років, стаж керівної роботи на займаній посаді – 3 роки.

 

Профілі навчання (10-11 класи): філологічний, правовий.

Адреса та телефон

м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 36а (карта)

( 0342 ) 53-48-59

Веб-сайт

ifschool21.e-schools.info

Електронна пошта

zch_21@ukr.net

Керівник

В. о. директора – Бартків Наталія Любомирівна

Інші школи

Фото школи

photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo