Дошкільна освіта міста Івано-Франківська

До уваги заявників.

З 01.12.2021 р. припиняється електронна реєстрація дітей дошкільного віку на сайті dity.if.ua у зв’язку із запровадженням автоматизованої системи «Е-садок». Перехід на нову систему електронної реєстрації дітей дошкільного віку впроваджується з метою здійснення процедури реєстру в режимі онлайн. Автоматизована система «Е-садок» буде запроваджена на платформі sadok.bloqly.com . Детальна інформація за телефоном 53-56-65.

Адміністрація закладу освіти:

 

            Директор – Лесюк Олександра Станіславівна, стаж роботи – 38 років, стаж керівної роботи – 20 років, спеціальність за дипломом «Українська мова і література», категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель».

            Заступник директора з виховної роботиЧерняєва Оксана Дмитрівна, стаж роботи – 20 років, стаж керівної роботи – 8 років, спеціальність за дипломом «Українська мова і література», категорія «спеціаліст першої категорії».

            Заступник директора з навчально-виховної роботи - Бартків Наталія Любомирівна , стаж роботи - 20 років, стаж керівної роботи - 5 років, спеціальність за дипломом "Початкове навчання", категорія "спеціаліст вищої категорії".

            Заступник директора з господарської роботиФедірко Михайло Михайлович, стаж роботи – 48 років, стаж керівної роботи на займаній посаді – 5 років, спеціальність за дипломом "інженер-будівельник".

 

Профілі навчання (10-11 класи): суспільно-гуманітарний, природничо-математичний.

Педагогічні технології :

Особистісно орієнтоване навчання

Розвивальне

Технологія розвитку критичного мислення

Інтерактивне навчання

Колективне творче виховання

.

Адреса та телефон

м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 36а (карта)

( 0342 ) 53-48-59

Веб-сайт

ifschool21.e-schools.info

Електронна пошта

zch_21@ukr.net

Керівник

Директор – Лесюк Олександра Станіславівна

Інші школи

Фото школи

photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo