Дошкільна освіта міста Івано-Франківська

До уваги заявників.

Якщо до 2016р. Ваша дитина не була зарахована до ДНЗ через відсутність місць у групі певної вікової категорії, вам необхідно прийти у ЦНАП з відповідними документами для перереєстрації у реєстр 2017р.

 Місія школи – будуємо школу рівних можливостей для всіх; школу в якій навчаються поряд обдаровані діти в тій чи іншій галузі та звичайні; школу, яка буде намагатися дати можливості для розвитку кожній дитині та розвинути її так, щоб вона була успішною в житті. Тобто щоб дитина, навчаючись в школі, змогла набути всі життєві компетенції в тому обсязі, в якому вони їй потрібні для її успішного становлення.

Розвиток – наше кредо. І не «загальний розвиток», а розвиток творчого потенціалу, і не спеціально відібраних дітей, а усіх, тому що віримо, кожна дитина обдарована і талановита. По-іншому вирішується і сама технологія розвитку, навчання і виховання.

Наша формула: «Допоможи мені це зробити самому». По-іншому працює і вчитель , який допомагає учневі вчитися, пізнавати себе і світ. Учитель, який не виховує, а допомагає учневі шукати себе кращого, який не тисне на учня, а створює йому умови для вільного самовизначення, не принижує його, а окрилює. Такий підхід дає можливість створити школу компетентнісного розвитку і самовдосконалення з ідеалом вільної, життєлюбної, талановитої особистості.

Сучасний підхід до стратегії розвитку освіти наголошує, що якість освіти є найефективнішим засобом для задоволення освітніх потреб суспільства, сім'ї, дитини. Якість оцінюється моральними та ринковими категоріями, це не тільки якість кінцевих результатів, але й всіх процесів, які впливають на кінцевий результат. Тому управління нашою школою зосереджується на управлінні якістю освіти. А це співвіднесення результатів роботи школи з метою, яку колектив школи поставив перед собою.

Саме виховання компетентної, відповідальної за своє життя людини і є головним завданням нашої школи.

Історія школи бере початок з 1876 року.

З 1907 р. школа стала шестикласною. Навчання велося польською мовою, вивчали також і українську та німецьку мови.

З 1 вересня 1944 р. — початкова школа  №16 з українською мовою навчання і середня школа №12 станції Станіслав Львівської залізниці, де учні навчались українською та російською мовами. Керувала школою Н.О.Чубовська.

У 1948 р. два навчальні заклади об’єднали в одну семирічну школу №26 (директор Висоцький В.С.).

З 1953 р. по 1960 р. – середня школа №12.

16 грудня 1960 р. заклад  перейменовано в школу №16.

Новий корпус з вестибулем було зведено в 1965 р.

3 1972 р. організовано класи з поглибленим вивченням математики.

1991-2002р.- директор школи Васкул В.П.

У 2004 р. директором школи став Івануляк М.М.

Відомі випускники школи

У свій час в школі здобували освіту майбутня  чемпіонка світу з ковзанярства Віра Бриндзей, Тарас Шулятицький – член олімпійської збірної СРСР з футболу, Сак Володимир виступав за футбольний клуб «Спартак»(Івано-Франківськ), «Чорноморець», Федір Хашалов - неодноразовий чемпіон світу з брейк-дансу та паверліфтінгу, заслужений журналіст України Роман Фабрика, заслужений юрист України, народний депутат України Руслан Князевич, Володимир Олійник - депутат обласної ради, Роман Винничук—письменник.

Гой Тарас – декан математичного ф-ту ПНУ, Никифорчин Олег – доцент ПНУ, Ровінський Віктор, Гудзь Ярослав – доценти ІФТУНГ, Гуменюк Роман – фінансовий директор Галицької академії, кандидат технічних наук, член-кореспондент Академії зв’язку України., Бідник Сергій - викладає у США, Кропильницька Світлана, Луцак Світлана – викладачі ПНУ, Пуйда Роман – викладач ІФТУН.

Науково-методична проблема:

Поєднання інноваційних та традиційних форм і методів роботи як один із напрямків підвищення якості навчально-виховного процесу

Головні напрямки роботи:

  • різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей, формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб;
  • збереження і зміцнення морального, фізичного і психічного здоров'я вихованців;
  • виховання школяра як громадянина України, національно свідомої, вільної, демократичної, життєво і соціально компетентної особистості;
  • формування у школярів бажання і уміння вчитися, виховання потреби і здатності до навчання.

Досягнення вчителів

Призери конкурсу «Вчитель року»: Кернякевич В.В. - 2011р. та 2014 р., Горін О.М. - 2012 р., Стефанишин Я.Б. - 2013 р. Ковтун О.В. - переможець Всеукраїнського конкурсу «Парк педагогічної майстерності», Степанюк Г.М. - ІІ місце у міському конкурсі «Кращий за професією».

Досягнення учнів

Переможці та призери предметних олімпіад:

    2011 рік –11;                        2012 рік - 12.                        2013 рік - 14                         2014 рік - 14

Переможці та призери конкурсів:

    2011 рік –56;                        2012 рік - 61.                        2013 рік - 40                         2014 рік - 44

ІІ місце на міському етапі Всеукраїнського турніру юних математиків у 2012р. та 2014 р.

Постійні призери міських та обласних конкурсів  - колядницькі гурти (кер. Дідик Н.Г.), члени гуртків (кер. Бахмат Н.М., Гурська Л.В., Тхорик І.М.)

Футбольна команда школи - переможець міського, обласного етапів та призер Західної зони  змагань з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч».

Наші партнери

У  січні  2009 року підписана угода про міжнародну співпрацю з гімназією №1 ім. генерала Андерса м.Нова Суль Республіки Польща. Учні школи, як переможці обласного конкурсу «Розколяда», брали участь у Міжнародному проекті «Любуський Вифлеєм  - 2009», а в 2010 році - у спільному українсько-польському проекті з вивчення побуту та традицій польських сімей. У липні-серпні 2011 року делегація польських партнерів з дружнім візитом відвідала школу.

Адміністрація навчального закладу:

Директор  - Івануляк Микола Миколайович, директор школи, вчитель фізики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, стаж роботи -28 років , стаж керівної роботи – 14 роікв , спеціальність за дипломом «фізика і математика»

Заступники директора - 

Семенів Наталія Михайлівна, заступник директора школи, вчитель математики та інформатики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, стаж роботи -21 рік, стаж керівної роботи – 9 років, спеціальність за дипломом «математика і інформатика»

Микуляк Тамара Михайлівна, заступник директора школи, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи -22 роки , стаж керівної роботи – 1 рік, спеціальність за дипломом «початкове навчання»

 

Якісний склад педагогічних працівників:

Кількість педагогічних працівників:  З них:55

Спеціалістів   16
ІІ кваліфікаційної категорії   8
І кваліфікаційної категорії  5
Вищої кваліфікаційної категорії 26
“Старший вчитель” 16
“Вчитель-методист” 4

 

Мережа закладу (класи, учні):

Мережа закладу

(класи, учні)

1-4 класи

7

178 учнів

5-9 класи

10

231 учень

10-11 класи

2

48 учнів

 

Кількість класних кімнат, кабінетів, їх площа:

9 класних кімнат, площа 383,94м2 , 22 кабінети, площа 2860 м2

 

Профілі навчання (10-11 клас), поглиблене вивчення предметів:

 

Кількість груп продовженого дня: 

2 групи

 

Впровадження інноваційних педагогічних технологій:

Вчителі школи впроваджують елементи інноваційних педагогічних технологій.

Івануляк М.М., директор школи, вчитель фізики – «Особистісно орієнтоване навчання»

Семенів Н.М., заступник директора, вчитель математики та інформатики – «Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій»

Гольча В.С., вчитель ПШ – «Технологія проектного навчання»

Григораш О.М., вчитель математики – «Навчання математики з оптимальним поєднанням фронтальної, індивідуальної та групової форм організації на уроках»

Римар В.О., вчитель географії – «Рівнева диференціація»

Ковтун О.В., вчитель історії – «Проблемне навчання»

Бахмат Н.М., образотворче мистецтво – «Методика розвитку творчих здібностей на заняттях з малювання»

Дідик Н.Г., вчитель музики – «Технологія проектного навчання»

Гурська Л.В., вчитель трудового навчання – «Технологія проектного навчання»

Яців О.С., вчитель ПШ – «Упровадження педагогічних ідей В. Сухомлинського»

Заяць Н.І., вчитель хімії – «Інтерактивні технології»

Слободян М.О., вчитель біології – «Технологія проектного навчання»

Степанюк Г.М., психолог, вчитель основ здоров’я – «Проблемне навчання»

Алєєва Г.Д., вчитель укр. мови та літератури – «Інтерактивні технології»

Путько М.М., вчитель укр. мови та літератури – «Особистісно орієнтоване навчання»

Нагороди, подяки та інші відзнаки:

Протягом 2005 – 2014 р. педагогічний та учнівський колективи нагороджувались грамотами та подяками управління освіти і науки Івано-Франківської міської ради, головного управління освіти і науки  Івано-Франківської ОДА та подяками  міського голови,  зокрема:

за високі досягнення у роботі педколективу;

за високий рівень організації передвиборної роботи та забезпечення належних умов праці членам виборчої дільниці №26 м.Івано-Франківська  в 2004 р.;

за зайняте ІІІ місце у конкурсі  з правовиховної роботи серед шкіл міста;

за підготовку переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, творчих конкурсів, турнірів, фестивалів, спортивних змагань.

Повна назва

sch_16_2008@meta.ua

Адреса та телефон

м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 103 (карта)

( 0342 ) 56-09-11

Керівник

Івануляк Микола Миколайович

Інші школи

Фото школи

photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo