Дошкільна освіта міста Івано-Франківська

До уваги заявників.

Якщо до 2016р. Ваша дитина не була зарахована до ДНЗ через відсутність місць у групі певної вікової категорії, вам необхідно прийти у ЦНАП з відповідними документами для перереєстрації у реєстр 2017р.

Місія школи – школа здійснює освітньо-виховну місію. Діяльність школи базується на Конституції України, Законі «Про освіту», Законі «Про загальну середню освіту» та інших освітніх документах, програмах тощо.Для розвитку творчої особистості  у школі створено сприятливі умови: навчання І зміни починається о 8.30 і закінчується о 16.00. Учні 5-6 класів розпочинають навчання о 10.10, повертаються додому, коли ще не закінчився світловий день. Цьому ж сприяє і проблема, над вирішенням якої працює школа : «Створення адаптивної моделі школи. Направленість на особистіснозорієнтоване навчання та виховання компетентного випускника та компетентного учителя».

У школі навчається 650 учнів.

Шляхом проведення семінарів. Круглих столів, конференцій проводиться обмін досвідом з метою запозичення нових технологій. Гордість школи : учні Загоруйко  Людмила 10-Б, яка стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Я-європеєць» та зайняла ІІ місце у конкурсі ім..П Яцика і ІІІ місце у конкурсі на кращу публікацію книги, Турак А. 10-Б, яка стала переможцем конкурсу на кращу публікацію книги; Лужна А. 11-Б- переможець 4 предметних олімпіад, активіст учнівського самоврядування, Бутенко Ю. 9-Б переможець 2 предметних олімпіад, Губська Т. 6-А, Семкулич У. 8-А, Аббасова А 8-А призери предметних олімпіад, Гончар М. 9-Б займає призові місця на виставках дитячої творчості (декоративно-прикладне м-во).

У школі успішно працюють танцювальний колектив «Усмішка», керівник Хлабата О.П.,

Спортивна команда по футболу, сімейне тріо Дарій.

Адміністрація навчального закладу:

Директор школи- Драпак Ольга Леонідівна :стаж роботи-40 років, стаж керівної роботи – 35 років, стаж роботи директором- 30 років (у ЗШ № 13), вища категорія, вчитель-методист, спеціальність за дипломом – філолог, учитель німецької мови і літератури, перекладач;

Заступник директора з НВР – Бахрушинв Віра Михайлівна,стаж роботи 43,стаж керівної роботи -42 роки, стаж роботи заступником директора-41р,( з них 32- у ЗШ № 13), вища категорія, учитель-методист, спеціальність за дипломом – учитель російської мови.

Петрович Катерина Михайлівна-заступник директора з НВР, стаж роботи-35 років,стаж роботи заступником директора-23 роки (у ЗШ № 13), спеціальність за дипломом-математик, викладач математики.

Костів Мирослав Іванович- заступник директора з виховної роботи, стаж роботи – 26 років,

Стаж керівної роботи – 23 роки. Вища категорія, учитель-методист,

Спеціальність за дипломом –філолог, учитель української мови і лірератури

 

Якісний склад педагогічних працівників:

Кількість педагогічних працівників:  З них:66

Спеціалістів   10
ІІ кваліфікаційної категорії   6
І кваліфікаційної категорії  5
Вищої кваліфікаційної категорії 6
“Старший вчитель” 21
“Вчитель-методист”  

 

Мережа закладу (класи, учні):

Мережа закладу

(класи, учні)

1-4 класи

10

257

5-9 класи

11

321

10-11 класи

4

74

 

Кількість класних кімнат, кабінетів, їх площа:

У школі 29 повноцінних кабінетів, їх площа 1645 м2

Профілі навчання (10-11 клас), поглиблене вивчення предметів:

Філологічний (українська мова і література) -11-Б,10-Б

Технологічний – 11-А, 10-А

Кількість груп продовженого дня: 

У школі працюють 3 групи продовженого дня :

1 кл.- 30 учнів;

2 кл.- 30 учнів;

3 кл. – 30 учнів.

Впровадження інноваційних педагогічних технологій:

Школа є учасником ЄМШЗ ( в європейській мережі шкіл здоров’я), працює за програмами «Росток», «Цікава економіка», ІКТ

Нагороди, подяки та інші відзнаки:

У 2010 році школа ввійшла до складу 100 кращих шкіл України «Флагмани освіти і науки». Колектив школи нагороджений Почесною грамотою  № 89788 як переможець конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» за впровадження інноваційних технологій щодо формування культури здоровя, позитивної мотивації на здоровий спосіб життя учасників навчально-виховного процесу

Повна назва

if.licej13@gmail.com

Адреса та телефон

м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 65 (карта)

( 0342 ) 78-53-22

Керівник

в.о. Стефанишина Наталія Юріївна

Інші школи

Фото школи

photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo