Дошкільна освіта міста Івано-Франківська

До уваги заявників.

З 01.12.2021 р. припинилась електронна реєстрація дітей дошкільного віку на сайті dity.if.ua. Реєстрація у садочки здійснюватиметься на сайті sadok.bloqly.com (згідно Рішення про затвердження “Положення про автоматизовану систему Е-садок для реєстрації дітей до комунальних закладів дошкільної освіти Івано-Франківської міської територіальної громади” від 23.12.2021р. №446-19) щорічно в кінці навчального року у відповідні вікові групи у декілька садочків (перед формуванням груп на наступний навчальний рік) і проходитиме у два етапи:
  1. З 1 березня до 31 травня;
  2. Після 1 вересня, виключно на вільні місця для різних вікових груп.
Щоб записати дитину у садочок потрібно:
  1. Створити особистий кабінет на сайті sadok.bloqly.com;
  2. Вказати свої дані та дані дитини;
  3. Вказати свої дані та дані дитини;
  4. Підтвердження про реєстацію повинно прийти на вказану електронну адресу.
Детальна інформація за телефоном: 53-56-65

Адміністрація закладу освіти:

Директор – Куриндаш Руслан Юрійович, стаж роботи – 27 років, стаж керівної роботи – 2 роки, спеціальність за дипломом – “Фізика”, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, звання “старший учитель”.

Заступники директора:

Шовкопляс Володимир Євстахійович, заступник директора з навчально-виховної роботи, стаж роботи – 36 роки, стаж керівної роботи – 27 років, спеціальність за дипломом – “Педагогіка і методика початкового навчання”, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, звання “учитель-методист”.

Петрик Людмила Петрівна, заступник директора з виховної роботи, стаж роботи – 28 років, стаж керівної роботи – 17 років, спеціальність за дипломом – “Педагогіка і методика початкового навчання та музика”, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, звання “старший учитель”.

Ковальський Святослав Мирославович, заступник директора з навчально-виховної роботи,стаж роботи - 24 роки, стаж керівної роботи - 1.5 роки, спеціальність за дипломом - "вчитель фізики і математики", кваліфікаційна категорія - "спеціаліст вищої категорії", звання "старший учитель".

Кульба Лідія Панасівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, стаж роботи - 28 років, стаж керівної роботи - 1.5 років, спеціальність за дипломом - "викладач математики", кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", звання "старший учитель".

Басюрин Василь Миколайович, заступник директора з господарської роботи, стаж роботи - 43 роки, стаж керівної роботи - 37 років, спеціальність за дипломом -  "столяр по виготовленню художніх стильних меблів ІУ розряду", кваліфікаційна категорія "спеціаліст" , 10 розряд.

Профілі навчання 10-11 класи

 • Біолого-хімічний
 • Філологічний

Поглиблене вивчення предметів: Образотворче мистецтво, Фізика

Педагогічні технології:

 • Диференційована технологія
 • Особистісно орієнтована технологія
 • Інформаційні технології
 • Ігрові технології навчання
 • Технологія модульного навчання
 • Технологія розвитку критичного мислення
 • Технологія інтерактивного навчання
 • Проектна технологія
 • Технологія колективного творчого виховання
 • Технологія проблемного навчання

Адреса та телефон

м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 196 б (карта)

( 0342 ) 56-45-73

Веб-сайт

ifschool10.wixsite.com/if10

Електронна пошта

if-school-10@ukr.net

Керівник

Куриндаш Руслан Юрійович

Інші школи

Фото школи

photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo