Дошкільна освіта міста Івано-Франківська

До уваги заявників.

Якщо до 2016р. Ваша дитина не була зарахована до ДНЗ через відсутність місць у групі певної вікової категорії, вам необхідно прийти у ЦНАП з відповідними документами для перереєстрації у реєстр 2017р.

Адміністрація закладу освіти:

Гринів Леся Іванівна -  в. о. директора школи, стаж роботи - 33 роки, стаж керівної роботи – 5 років, спеціальність за дипломом – «Початкове навчання», вища категорія, учитель-методист. 

Ткачук Марія Григорівна -  заступник директора школи з навчально-виховної роботи, стаж роботи – 14 років, стаж керівної роботи – 4 роки, спеціальність за дипломом – «Українська мова та література», І категорія.

Судак Ольга Василівна - заступник директора школи з навчально-виховної роботи, стаж роботи – 8 місяців, стаж керівної роботи – 8 місяців, спеціальність за дипломом – «Початкове навчання. Англійська мова», спеціаліст.

Рачкинда Олександра Володимирівна -  заступник директора з виховної роботи, стаж роботи – 4 роки, стаж керівної роботи – 4 роки,  спеціальність за дипломом – «Українська мова та література», ІІ категорія.

Профілі навчання : універсальний

Адреса та телефон

м. Івано-Франківськ, вулиця Джерельна, 2 а (карта)

( 0342 ) 75-91-88

Електронна пошта

school6iv-fr@ukr.net

Керівник

в.о. Гринів Леся Іванівна

Інші школи

Фото школи

photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo